www.taxi2hotel.nl

Zoek hotels

Bestemming


Check-in datum


calendar

Check-out datum


calendar



Top bestemmingen

Handige Links

Overzicht

Foto's

Hoe te reserveren of annuleren

Hotel Victoria Playa Vanaf EUR 50,-


Avenida Amélia Sánchez, s/n 18690, Almuñécar, Spanje

Korte Beschrijving

No hotel photo available Hotel Victoria Playa ligt naast zijn azuurblauwe zwembad en op slechts 200 meter van het strand San Cristobal. Een ideale accommodatie voor een zonnige vakantie aan de zuidelijke Costa Tropical van Spanje.

Het hotel ligt in het rustige oord Almuñécar, dat in het noorden afgeschermd wordt door de Sierra Nevada. Het biedt een scala aan faciliteiten die bijdragen aan een rustige familievakantie in een regio met een subtropisch klimaat. De accommodatie ligt op een terrein van 1500m² en u kunt er een duik nemen in het buitenzwembad of lekker trainen in de fitnessruimte. Uw kinderen kunnen zich tegelijkertijd vermaken op de speelplaats of genieten van hun eigen zwembad. Elke avond, kan het hele gezin samenkomen om te genieten van een maaltijd in het buffetrestaurant of om te kijken naar een show met live muziek die door het hotel georganiseerd wordt.

Aantal kamers: 102.

Beschikbaarheid

Aanvullende informatie

Hotel transfers
Voor goedkope transfers van en naar het hotel, kijk op www.taxi2hotel.nl
Hotelinformatie
Als u graag de nabij gelegen steden Granada en Málaga (80 km) wilt bezoek, kunt u gebruik maken van de autoverhuurservice die het hotel aanbiedt. U kunt natuurlijk in het hotel blijven en heerlijk ontspannen in een hangmat op het zonneterras.
Kamerinformatie
All the hotel rooms have plenty of natural light and a terrace.
Eten en Drinken
Het buffetrestaurant van het hotel serveert een scala aan nationale en internationale gerechten die gepaard gaan met huisgemaakte desserts. Het cafetaria serveer de hele dag door snacks en aperitiefjes.

Regels van het hotel

Annuleringsvoorwaarden
Annuleringsvoorwaarden : Bij annulering tot 3 dagen vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.

Kinderen en extra bedden: Alle kinderen zijn welkom.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud betalen EUR 7,50 per persoon per nacht babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen EUR 20,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.

Aanbetalingsbeleid: er wordt geen aanbetaling in rekening gebracht.

BTW en stads-/toeristenbelasting: BTW is inbegrepen.
Servicekosten zijn inbegrepen.
Stads-/toeristenbelasting is niet van toepassing .

Internet: Draadloos internet is beschikbaar in de openbare ruimtes en kost EUR 2,00 per uur .

Maaltijden: Ontbijtbuffet zit niet bij de kamerprijs inbegrepen; er is wel een ontbijtmenu beschikbaar met variërende prijzen.

Parkeren: Betaald openbaar parkeren is mogelijk bij het hotel zelf; reserveren is vereist en kost EUR 7,50 per dag .

Huisdieren: Huisdieren zijn niet toegestaan.


Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
American Express, Visa, Euro/Mastercard, Red 6000, Maestro
Check-in
14:00 - 23:00 uur.
Check-out
07:00 - 12:00 uur.