Overzicht
Foto's
Hoe te reserveren of annuleren
Sidi San Juan Vanaf EUR 85,-
La Doblada, 8 - Playa San Juan 03540, Alicante, Spanje
Korte Beschrijving
|
Dit luxe hotel ligt aan het strand San Juan van de Costa Blanca en wordt omringd door weelderige tuinen. Het biedt de ideale plek om te ontspannen in de mediterrane zon.
Geniet van de zon naast het buitenzwembad of ga naar de spa waar u uzelf kunt verwennen met een behandeling. Als u actief bezig wilt zijn, dan kunt u gebruikmaken van de 5 tennisbanen en 2 paddle tennisbanen, of u kunt trainen in de sportzaal. Daarna kunt u afkoelen in het binnenzwembad.
Kinderen kunnen in de maanden juli en augustus spelen op de kinderspeelplaats met toezicht. Ze kunnen ook genieten van hun eigen zwembad en speelhuis.
De kuststad Alicante, op 6 km afstand, is een geweldige plek voor een dagje uit. Een gratis pendeldienst verbindt het hotel met deze mediterrane stad.
Aantal kamers: 176. |
Aanvullende informatie
Hotel transfers
Voor goedkope transfers van en naar het hotel, kijk op
Hotelinformatie
De hotelspa en schoonheidssalon beschikken over individuele behandelruimtes, een sauna, een hydromassagezwembad met uitzicht op de zee, een stoombad, boetiek en een kapper.
Golfliefhebbers kunnen zich uitleven op de prachtige golfbaan, waar hotelgasten via de receptie korting krijgen op de green fees.
Kamerinformatie
Alle kamers van het hotel bieden een prachtig uitzicht op zee en de tuin.
Eten en Drinken
Het in Mediterrane stijl vormgegeven restaurant serveert heerlijke buffetten voor het ontbijt en de lunch. Grillrestaurant San Joan serveert een vast menu of gerechten àla carte. In de zomer kunt u ook op het terras genieten van een lunch in buffetstijl.
Openingstijden:
Ontbijt: van 7.30 tot 11.00 uur
Lunch: van 13.00 tot 15.30 uur
Diner: van 19.30 tot 22.00 uur
De omgeving
Hotel Sidi San Juan ligt aan het strand, Playa de San Juan, op 21 km van de luchthaven en op 12 km van het centrum van Alicante, dat u kunt bereiken met het gratis minibusje van het hotel.
Alicante biedt een scala aan culturele activiteiten en winkelmogelijkheden.
U kunt ook een boottochtje maken naar het eiland Tabarca of een uitstapje maken naar Elche om de beroemde palmboombossen te bewonderen.
Reisinformatie
The easiest way to get to Alicante is by plane or by car. From the airport take a taxi (about EUR 25) to the hotel.
Belangrijke informatie
Lenteaanbieding: Er zijn speciale prijzen van 30 maart tot 10 april (minimumverblijf van drie nachten) en van 26 april tot 1 mei (minimumverblijf van drie nachten).
Regels van het hotel
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringsvoorwaarden : Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering buiten deze termijn wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Als u niet komt opdagen (no-show), wordt de totale reservering in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden: Alle kinderen zijn welkom.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen EUR 60,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Aanbetalingsbeleid: er wordt geen aanbetaling in rekening gebracht.
BTW en stads-/toeristenbelasting: BTW is inbegrepen.
Servicekosten zijn inbegrepen.
Stads-/toeristenbelasting is niet van toepassing .
Internet: Internet via modem is beschikbaar in de kamers en kost EUR 5,40 per uur .
Maaltijden: Ontbijtbuffet zit niet bij de kamerprijs inbegrepen; er is wel een ontbijtmenu beschikbaar met variërende prijzen.
Parkeren: Betaald privé parkeren is mogelijk bij het hotel zelf en kost EUR 11,77 per dag .
Huisdieren: Huisdieren zijn toegestaan (mogelijk tegen betaling).
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club
Sidi San Juan Vanaf EUR 85,-
La Doblada, 8 - Playa San Juan 03540, Alicante, Spanje
Meer foto's
Klik op een van de foto's voor een uitvergroting.
Sidi San Juan Vanaf EUR 85,-
La Doblada, 8 - Playa San Juan 03540, Alicante, Spanje
Een reservering maken
U kunt uw reservering garanderen door door middel van American Express, Visa en Euro/Mastercard.
Houd er rekening mee dat het door u gekozen hotel de voorkeur kan geven aan een andere betaalwijze bij aankomst.
Dit wordt duidelijk aangegeven op zowel de on-line reserveringsbevestiging als in de bevestigingsmail.
2hotel.nl zal uw creditcard nooit belasten; dit wordt direct door het hotel gedaan.
Reserveren is gemakkelijk en veilig:
- Klik op de knop "Controleer beschikbaarheid" bij het overzicht van het hotel.
- Kies de datum. Wanneer u al gezocht heeft op datum wordt deze stap overgeslagen.
- Kies een of meerdere kamers van het door u gewenste kamertype en klik op "Ga door". U ziet een nieuwe pagina met het reserveringsformulier, waarmee u de reservering kunt bevestigen. Dan verschijnt er een printbare pagina met de on-line reserveringsbevestiging. Tevens ontvangt u direct na bevestiging een bevestigingsmail met een gedetailleerde prijsomschrijving en de contactgegevens van het hotel.
De voorwaarden in het kort
Uw gegevens zijn veilig.
Alle gegevens van uw reservering worden versleuteld en veilig verwerkt. Wij respecteren uw privacy. Uw persoonlijke informatie wordt alleen gebruikt om deze reservering af te handelen.
U betaalt geen reserveringskosten. We brengen geen administratie- of reserveringskosten in rekening. Vooruitbetaling is niet nodig. U betaalt direct aan het hotel tijdens uw verblijf.
Annuleren kan kostenloos. Binnen de annuleringstermijn van het hotel kan u annuleren zonder enige kosten. Zie "Annuleringsvoorwaarden" bij de regels van het hotel.
|